Obserwatorzy

niedziela, 22 września 2013

Stworzenia
"Co to jest" - spytała mnie znajoma. Mówię jej, że to są takie demonowate stworzenia z mojego słynnego nigdy nie powstałego uniwersum pseudofantasy, które występują parami wyglądają jak to co ostatnio zjadły. "To co one ostatnio zjadły?" - spytała mnie. Odpowiedziałam, że jeden z nich zjadł małą dziewczynkę, a drugi wielkie pijawkowate chujwieco. "Właściwie to jak smakuje takie wielkie pijawkowate chujwieco?". No cóż., myślę, że jak nieszczęście D:

16 komentarzy:

 1. http://oglaf.com/skulls/
  Tak odrazu mi się skojarzyło.

  OdpowiedzUsuń
 2. Słuchaj mam sprawę ...
  Czy rysujesz na zamówienie ? Bo szukam kogoś kto by mi narysował portret pewnej dziewczyny ...
  Tu masz informacje czego bym oczekiwała ;)
  http://zapytaj.onet.pl/Category/028,010/2,25804343,Czy_moglby_ktos__.html
  Ogólnie rysunek może być czarno biały ;)
  Jeżeli zdecydowałabyś/zdecydowałbyś się na coś takiego to proszę o przesłanie pracy na e-mail : lenena@onet.pl
  Z góry dziękuje ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. A ja tu siedzę, patrzę, patrzę na moje pierwsze nieśmiałe próby rysowania i zastanawiam się czy już się popłakać... Ile czasu ci zajął ten rysunek? godzinę dwie , pięć, 30?

  OdpowiedzUsuń
 4. Pewnie nie więcej niż dwie, nie jestem zdolna skoncentrować się na dłużej niż dwie.

  OdpowiedzUsuń
 5. Jesteś cudowna, chciałabym umieć rysować tak jak ty.
  Zastanawiam się, czy uda mi się kiedyś dojść do tego, do czego ty doszłaś :)

  Ja mam małe pytanko. Narysowałabyś mi dwie postacie, chciałabym dać taki rysunek w prezencie mojej koleżance, a sama rysować nie potrafię tak dobrze jak ty. Nie chcę żadnych portretów z widocznym każdym szczegółem. Chciałabym, takie dwie śmieszne postaci o okrągłych głowach. Dałoby się coś zrobić, albo przynajmniej dać mi jakąś wskazówkę, jak ją narysować. To by mi dużo dało :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ale czy w takim razie ten potwór nie staje się coraz mniejszy z czasem? Raczej mało które stworzenie pożera ofiary większe od siebie...

  OdpowiedzUsuń
 7. Patrząc na to mam wrażenie, że za wiele razy obejrzałaś film "Wstrząsy" ;D !

  OdpowiedzUsuń
 8. Oh Ilonie, dopiero teraz zauważyłam ten zacny rysunek i fakt wrzucenia mojej rozmowy z tobą na temat tego zacnego rysunku .3.

  OdpowiedzUsuń
 9. Pytanie do twórczyni: Czy one są inteligentne?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Trochę są. Ale u mnie się generalnie w uniwersumie duży kładzie nacisk na miks materialnego z niematerialnym i te stworki są przede wszystkim duchowe i mogą machnąć swoją materialność wedle woli między wartościami jakieś 10 i 90%. Ich umysł i duch są tożsame jakby. I w tym przypadku dość prymitywne, ogarniają głównie pojęcie głodu i stada/lojalności. Nie wiem czy to dobrze wyjaśniam :D

   Usuń
  2. Wyjaśniłaś dobrze, ale i tak szkoda. Wyobrażałem sobie już jak takie pary stworków popierdzielają sobie po świecie i z braku lepszych zajęć naprzemiennie żrą i rozkminiają o życiu i przyległościach. Moja wizja niestety legła w chwili obecnej w gruzach. ; )

   Usuń
 10. to jest taki robak co sie pojawiał w Diune II na pustyniach.

  OdpowiedzUsuń
 11. @Ups Observer - Czerw pustyni! Albo raczej bliski krewny :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Muszę lojalnie poinformować, że kradnę pomysł tych potworków. Przewspaniała siurpryza gdy bohaterowie rpga którego prowadzę uratują tą dzieweczkę z 'łap' czerwia.

  OdpowiedzUsuń